Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
Valmis
2018-07-05
557202
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Storviggen, signerad Reuterswärd, numrerad 183/300, färglitografi, ca 50,5 x 80,5 cm