Ulf Wahlberg färglitografi
Valmis
2018-07-03
556536
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938): Bilpark, signerad o daterad -99, 139/230, färglitografi, bildmått ca 40x56 cm
Oramad