Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL ELDH (1873-1954): Bläckställ i form av sittande par, signerad och daterad C J Eldh 1900, brunpatinerad brons, gjutarmärkt Herman Bergman fud, ca 15x21 cm
Bläckhorn saknas
556196
2018-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här