Roland Svensson Sjömärke
Klubbat för:
14 500 SEK
12 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sjömärke i vinterskrud, signerad och daterad roland S. 41, pastellkrita, ca 22x50,5 cm,
Läs mer
555829
2018-08-19