Bok 1800-tal
Valmis
2018-06-28
555794
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BOK, 1800-talets mitt, innehållandes flera original, blyertsteckningar, bl a Mario von Oertzen, Bertha Fromm (efter Rafael), inbunden ca 23 x 28 cm