Tomas Mandel stockholmsmotiv från Fjällgatan
Valmis
2018-06-28
555708
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TOMAS MANDEL (född 1923), motiv från Fjällgatan, signerad T. Mandel, daterad 72, olja på duk, ca 50x61 cm
Ett mindre märke i det nedre vänstra hörnet, i övrigt i gott skick