Olle Bonniér oljemålning
Closed
2018-06-25
555161
| Sold for | 9 200 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
OLLE BONNIÈR (1925-2016), "Fred", signerad O. Bonniér och daterad XII 1959, blandteknik på pannå ca 64,5x82,5 cm. Proveniens: Stockholms Auktionsverk Moderna Kvalitén 27 april 2009, direktör Nils och Eivor Svensson, Paris