Fogia Studio ´´Anton´´ stolar
Valmis
2018-06-21
553861
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FOGIA STUDIO, ´´Anton´´ stolar, 10 st, 2000-tal, klädda i tyg, ek ben, stämplade, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, fläckar, märken