Gerhard Karlmark originallitografi
Valmis
2018-06-16
553108
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GERHARD KARLMARK (1905-1976): Kvinnor i syateljé, signerad och daterad Karlmark -64, färglitografi, ca 36x49 cm