Gardinomtag
Valmis
2018-06-16
552946
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GRADRINOMTAG, 4+2 st, 1800-tal varav 2 i brons, diameter ca 8-9 cm
Bucklor, väggstift saknas på tre