Bordslampor 1 par
Closed
2018-06-15
552684
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, märkta undertill Konsthantverk AB, höjd inkl. skärmar 51 cm
Bruksslitage