Skärgårdskonst - Bert Håge Häverö litografi
Valmis
2018-06-30
552598
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), Skärgårdsbröllop, signerad och numrerad EA, färglitografi, bildstorlek ca 38x52 cm
Detta föremål ingår i vår tema-auktion "Skärgårdskonst"