Peter Dahl färglitografi
Valmis
2018-06-14
552238
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ´´I soffan´´, signerad Peter Dahl, daterad -75, färglitografi, 45x60 cm
Ej examinerad ur ramen