C Göran Karlsson Färglitografi
Valmis
2018-06-11
551486
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson -84, numrerad 165/200, färglitografi, ca 80x61 cm