Jardinjär nysilver
Valmis
2018-06-08
551451
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
JARDINJÄR, 1900-tal, nysilver, 2 hänklar, hamrad dekor, höjd ca 22, bredd 38 cm
Repor, lagningar