Bojan och vas Kina
Valmis
2018-06-08
551059
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BOJAN, VAS, 2 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 17-20 cm
PROVENIENS: Göran Nilsson, privat samling
Locket med lagning