Roj Friberg färglitografi
Valmis
2018-06-03
549288
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ROJ FRIBERG (född 1934): Komposition, monogramsignerad och daterad R f -93, färglitografi, ca 13x17 cm