Sissela Kyle stilleben
Closed
2018-05-31
548855
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SISSELA KYLE (f.1957): Blommotiv, akryl på duk, signerad -04, ca 55x46 cm
Proveniens: Göteborgs Auktionsverks välgörenhetsauktion till förmån för hemlösa 2004, i samarbete med Rotary på initiativ av den bortgångne brottaren Mikael Ljungberg, donerad av Sissela Kyle