Karmstolar 1 par 1800-tal
Valmis
2018-05-29
548054
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, bl.a mahogny med intarsiadekor, sitsar med grön textil, sitthöjd 46 cm
Lös i fogarna, bruksslitage, nedsuttna