Pottskåp mahogny
Closed
2018-05-26
547167
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
POTTSKÅP, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, senjugend, låda, beslag i mässing, stenskiva, höjd ca 73, 40x38 cm
Slitage