Vagnslyktor Lennartsnäs
Valmis
2018-06-12
546254
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VAGNSLYKTOR, 1 par, 1800-tal, vitmetall, fasettslipade glas, höjd ca 49 cm
Senare fästen, omarbetade, sidoglas saknas, slitage