Kartställ valnöt
Valmis
2018-05-23
546073
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARTSTÄLL, fanerat i valnöt, 1800-tal, detaljer i mässing, höjd ca 103, 102x56 cm
Fanerskador