Tidskrifter blandteknik
Valmis
2018-05-22
545423
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Tidskrifter, signerad, blandteknik, ca 100x70 cm
Bit av glaset saknas