Lykta 1900-talets första hälft
Closed
2018-05-19
544026
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
LYKTA, 1900-talets första hälft, koppar samt glas, höjd ca 85 cm
Ålderbetingad patina, slitage, smärre skador