James Coignard etsning carborundum
Closed
2018-05-11
542966
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, färgetsning, carborundum samt collage, signerad J Coignard, nr 3/60, bladmått ca 66x102 cm