Julius Hugo Bergmann oljemålning
Closed
2018-05-02
540779
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
JULIUS HUGO BERGMANN (1861-1940): Gårdsmotiv med gäss, signerad J Bergmann, olja på duk, ca 57x84 cm