Golvlampa 1900-talets mitt
Closed
2018-05-03
540674
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 3 ledade armar, mässing, total höjd ca 170 cm
Bruksslitage