Schatull Kina
Closed
2018-05-02
540492
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SCHATULL, trä, Kina, 1800-tal, två etage, med hänkel, beslag i metall, total höjd ca 55, 54x38 cm
Slitage, beslagen med skador