Helmut Newton Sumo
Valmis
2018-04-30
539840
| Korkein tarjous | 25 000 SEK |
| Arviointi | 30 000 SEK |
HELMUT NEWTON (USA 1920-2004) SUMO - Helmut Newton, Bok, utgiven av Taschen, Monte Carlo 1999, signerad Helmut Newton, numrerad 07808 ur upplagan om 10 000 exemplar, 71 x 51,5 cm, kromad benställning designad av Philippe Starck medföljer
Skador: Pärm och rygg med skador