Klubbat för:
3 400 SEK
5 000 SEK
TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, Parlophone, fodral i ek, tratt i bestat fanér, vev finns, höjd inkl tratt ca 83 cm, bord medföljer, höjd ca 69 cm
Smärre slitage
537814
2018-04-24