Marcel Breuer sideboard
Closed
2018-04-20
537313
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
MARCEL BREUER, efter, sideboard, 132x48 cm, cremefärgad lackering, höjd 35, 132x48
Inköpt på Nordiska Galleriet under 1960-talet.
Bruksslitage, krackeleringar.