Taklampa design Hans-Agne Jakobsson
Valmis
2018-04-20
537159
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets andra hälft, 3 st lampkupor av koppar, fäste i teak, takkopp av mässing, justerbar höjd, bredd ca 52 cm
Repor, fläckar, SAV garanterar ej funktionen