Kaffeservis 3 dlr silver
Valmis
2018-04-18
535455
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, nyrokoko, 1800-talets slut, svenska importstämplar, sockerskål samt gräddsnipa med invändig förgyllning, höjder 10-23 cm, total vikt ca 1422 g
Slitage