Arthur Percy oljemålning
Closed
2018-04-24
534561
| Sold for | 9 000 SEK |
| Estimate | 12 000 SEK |
ARTHUR PERCY (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad Percy, olja på duk, 40x55 cm