Tennsoldater Ernst Heinrichsen Nürnberg
Closed
2018-04-09
533721
| Sold for | 11 500 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SAMLING TENNSOLDATER, Ernst Heinrichsen, Nürnberg, Fabrique Francaise C.B.G Paris, mfl, tidigt 1900-tal, flertalet olika uppsättningar och figurer, originalaskar och svepaskar.
Blandat slitage och skador