Louise von Kohl
Closed
2018-03-24
530225
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LOUIS VON KOHL (1882-1962), akvarell, monogramsignerad, daterad 1910, bildstorlek 32x22 cm