Skålar
Valmis
2018-03-21
529286
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SKÅLAR, 1 par, nysilver, med fot i form av ängel, stämplad, Reed & Barton, höjd ca 32 cm
en med lagning