Takarmatur
Closed
2018-03-18
528427
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, helförgylld stomme, behängd med slipade prismor i kristall, fem ljuspunkter, diameter ca 43, total höjd inkl kedja 60 cm