Orientmatta figural
Valmis
2018-03-23
527721
| Korkein tarjous | 17 500 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kashan, figural, semiantik ca 203x135 cm
Bruksslitage, blödningar, fläckar, mindre lagningar