Huntingtable England mahogny
Closed
2018-03-14
526938
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SOFFBORD, "Hunting Table", England, 1900-talets andra hälft, höjd 54, längd 152x44 cm, utfällt ca 90 cm
Repor, delvis blekt