Leon Tarasewicz Untitled

Leon Tarasewicz Untitled
Leon Tarasewicz Untitled
Leon Tarasewicz Untitled
Leon Tarasewicz Untitled
Leon Tarasewicz Untitled
Leon Tarasewicz Untitled

Klubbat för:

96 000 SEK

Utropspris

100 000 SEK

LEON TARASEWICZ (Polen, född 1957): Untitled, signerad och daterad på baksidan Leon Tarasewicz 1990, olja på duk, 30 x 280 cm.
På baksidan märkt WKZ-5333/43/91. poz.6

PROVENIENS: Galerie Nordenhake, Stockholm

526712

2018-04-16