Skrivbord, Louis XV - stil
Valmis
2018-03-13
526500
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, Louis XV-stil, mahognyfanér, tre lådor i sarg, svängda ben, beslag i mässing, höjd 76, 137x69 cm
Löst ben, mutter saknas, skrivskyddet något löst, smärre mindre skador/ fanérbortfall, nyckel saknas