Leopold Fare oljemålning
Closed
2018-03-09
525255
| Sold for | 7 400 SEK |
| Estimate | 7 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): Träd vid stranden, Stenshuvud, Österlen, signerad Fare samt daterad på baksidan -78, olja på duk, 75x107 cm