Ljusstakar för 7 ljus vardera
Valmis
2018-02-27
523231
| Korkein tarjous | 12 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1930/40-tal, empirestil, för 7 ljus vardera, förgylld, dekor i marmor, höjd 61 cm