Anfadersporträtt
Closed
2018-03-01
522729
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, anfadersporträtt, 1900-talets början, olja på duk, 225x135 cm, monterad på spännram