Skrivbord
Closed
2018-02-24
522688
| Sold for | 21 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, 7 lådor, fanér i masurbjörk, höjd ca 76, 106x53 cm
Mindre skador, fanér med lagningar, torrsprickor