Peter Dahl färglitografi
Valmis
2018-02-08
518857
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Dans på ängen, signerad Peter Dahl, 260/375, färglitografi, bladmått 57x40 cm