Angelica Wiik färglitografi
Valmis
2018-02-08
518808
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Tittägg", signerad Angelica Wiik, 187/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 43x28,5 cm