Folke Ohlsson Frisco bord
Valmis
2018-02-06
518142
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FOLKE OHLSSON, bord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, brändmärkt, höjd 52, 118x78 cm
Bruksslitage