Evy Låås akvarell
Valmis
2018-02-03
517639
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
EVY LÅÅS (1923-1999): ´Liggande modell, signerad Låås -56, akvarell, ca 40x57 cm